Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu - SITS.org.pl
Sekcje specjalne dla:
Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem odpowiedzialnym za szkolenie kadr instruktorskich na terenie Polski.

Mistrzostwa Polski Instruktorów 2018

Zieleniec 10-11 marca 2018

Do rozpoczęcia pozostało:
-1

Ogłoszenia - PRACANewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco co dzieje się w naszym serwisie, zapisz się do Newslettera


                


Reklama

O stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem odpowiedzialnym za szkolenie kadr instruktorskich na terenie Polski.

W zamierzeniu członków założycieli, Stowarzyszenie ma być silną organizacją skupiającą całe polskie środowisko instruktorów i trenerów snowboardu. Stawiamy sobie za cel kształcenie dydaktyków najwyższej klasy, oferując im pełen dostęp do najnowszych materiałów szkoleniowych, dbając jednocześnie o interesy członków na wszystkich polach związanych z pracą instruktorską i trenerską.
 
Staramy się na bieżąco ustanawiać i rozwijać standardy szkolenia snowboardowego oraz przyczyniać się do wzrostu poziomu polskiego snowboardingu a także bezpieczeństwa na stokach.
 
Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu jest podmiotem działającym na podstawie ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (Dz. U. z 2001 Nr 79, poz. 855). Osobowość prawną uzyskało z dniem 22.12.2008 r., kiedy zostało wpisane do Rejestru Stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu Wydział VI Gospodarczy KRS.

Stowarzyszenie legitymuje się numerami: KRS 0000320087 i NIP 899-267-28-75.
 
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą witryną.
Copyright © 2010 SITS.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunki korzystania Polityka prywatności SITS Design: Wojciech Kozłowski CMS: WB NET
Sponsorzy:

Lista sponsorów